Draaqon Forum
Sitemizden daha Fazla yararlanmak için kayıt ol.Kayıtlıysan Giriş Yap.Reklamlar o zaman kalkacaktır.

METİN2 İNDİR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

METİN2 İNDİR

Mesaj tarafından Admin Bir C.tesi Ekim 09, 2010 6:47 pm

Metin2 - Doğuya Has Macera MMOG

İNDİRMEK İÇİN TIKLA !!!

Ejderha Tanrısı'nın nefesi uzun zamandır Shinsoo, Chunjo ve Jinno krallıklarını koruma altına almıştı. Ama bu sihirin büyüleyici dünyası artık büyük bir tehditle karşı karşıya. Metin Taşları kıtada sadece derin yaralar açmakla kalmadı, onu ve sakinlerini kaos ve yıkıma sürükledi. Krallıklar arasında savaş çıktı. Yırtıcı hayvanlar vahşi canavarlara, ölüler kana susamış mahlûkatlara dönüştü. Metin Taşları'nın karanlık etkilerine karşı Ejderha Tanrısı'nın müttefiği olarak savaş. Krallığını korku, acı ve yıkımla dolu bir gelecekten kurtarmak için gücünü topla ve kılıcını çek!
Özellikler

- Sayısız maceracı ve birbirinden cesur savaşçının beklediği büyük bir kıta.
- Katılabileceğiniz üç düşman imparatorluk.
- Savaş; toprak ve onur için, yürüyerek yada at sırtında!
- Bir şatonun lordu olun ve kendi surlarınızı loncanızla birlikte inşa edin!
- Bir dövüş sanatı öğrenin ve sayısız yıkıcı özel yeteneklere kavuşun!

Metin2'ye başlama:

1. Kayıt Ol

Metin2'ye henüz kaydolmadıysanız, sayfanın üst tarafındaki kayıt bölümünden bunu gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece isim, eposta adresi, seçtiğiniz bir şifreyi ilgili boşluklara girip, kullanım koşul ve şartlarını kabul etmek olacaktır. Birkaç dakika sonra içinde kaydınızı aktif etmek için gereken linkin olduğu bir eposta alacaksınız. Epostadaki talimatlari takip edip hesabınızı aktif hale getiriniz.
2. İndir ve Kur

İndir bölümünden oyun yazılımını indirebilirsiniz. Setup dosyasına çift tıkladığınızda kurulum başlayacaktır. Sonrasında yapmanız gereken oyunu yükleyeceginiz klasörü secmek olacaktır.
3. Metin2'yi Başlat

Oyunu kurduktan sonra, masaüstünde Metin2 sembolü göreceksiniz. Aynı zamanda Windows başlat menüsünde de Metin2 kısayolu eklenmiş olacaktır. Oyunu başlatmak için masaüstündeki ya da başlat menüsündeki Metin2 simgesine çift tıklayınız. Oyun açıldığında yeni versiyon kontrolü yapacaktır. Mevcut yeni versiyon varsa otomatik olarak birkac dakika içinde yukleyip kuracaktır.

Güncelleştirme sonrası giriş ekranından server seçip kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapınız. Çıkan ekranda oluştur tuşuna basıp 3 krallıktan birini seçerek karakter seçim ekranından oynamak istediginiz karakter türünü ve cinsiyetini belirleyin. Unutmayın bu karakterler yalnızca o sunucuda kullanılabilir.

Oyun Rehberi:

Karakter Yaratma:

Şu anda birden fazla kanalda(CH) çalışan birçok oyun dünyası mevcut. Oynanan her dünyada, yalnızca bu dünyada kontrol edebileceginiz ve oynayabileceginiz 3 adet karakter yaratabilirsiniz. Ancak, aynı anda sadece bir karakter ile oynayabilirsiniz.
Oynanan dünyaların aksine, aynı dünya içerisindeki kanallar arasında karakteriniz ile geçiş yapabilirsiniz. Böylece degisik oyuncularla etkileşime girebilir, birlikte savaşabilir yada düşman olarak maceralara atılabilirsiniz.
Diger kanallardaki oyuncularla iletişim kurabilirsiniz (chat) ve belirlediginiz kanalda birlikte oynamak için toplantılar düzenleyebilirsiniz.
Dünyalar arası iletişim ve geçiş mümkün degildir.
Oyun dünyanızı (sunucu) ve kanalınızı seçtikten sonra 'Tamam' tuşuna basıp ID-Şifre bölümlerini doldurup 'Bağlan' tuşuna basınız.

Tanıtım:

Oyun yüklendikten sonra karakterin oyun dünyasında belirir. Öncelikle, oyundaki temel işlevleri listelemek için, resmin sol alt köşesindeki "Yardm"a tıkla.

Taş Ekleme:

Eşya arttırma
Bunun sayesinde bir eşyaya fazladan bonus eklemek mümkündür. Birisinden birine tıklayıp diğerinin üzerine sürükleyerek işlenecek eşyayı ve "Arttırma Kağıdını" birlikte kombine edebilirsin. Etkisi olur mu tam olarak önceden kestirilemez. Eşyalar bu yöntem ile dört adet bonusa kadar yüklenebilirler.
Bu eşyayı ejderha parası ile eşya dükkanından satın alabilirsin.

Benim Notum:Ben oynadım beğenmedim. lol! Benden size tavsiye denemeye bile deymez.

Admin
Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://draaqon.the-up.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön