Draaqon Forum
Sitemizden daha Fazla yararlanmak için kayıt ol.Kayıtlıysan Giriş Yap.Reklamlar o zaman kalkacaktır.

Left 4 Yorumlarım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Left 4 Yorumlarım

Mesaj tarafından manches22 Bir Paz Ekim 10, 2010 4:48 pm

LEFT 4 DEAD 2- Deyince aklınıza ılk gelen seyın zombinin bagırsakları yada ucmus kafaları bılıyorum pek ıc acıcı konusmadım ama oyun emin olunkı bundan ibaret degıl...

LEFT 4 DEAD 2 de valve denen kutsal bır yapımcı var ne yapıp edip fps oyunlarını bagımlı yapıyorlar half life ve onun sag kolu counter strike. bu oyunların grafikleri berbattı ama zevkli degılmıdı birde grafigi ıyı olan left 4 dead var oyuna baktıgımız da vasat ın ustunde bır grafik var diyebiliriz ama valve bize ole bısı sunmus grafik unutuluor oynanıs bana cok tutuk geldi biraz can sıkıcı hep aynı seyler oluyor efektler ıyı denılebılır ama bir far cry 2 gibi deil oyunda anlatılmakistenen ban a kardeslik gibi geldiyani bu arkadaslar kendine can vermeyıp bıze can veriyorlar oyuna giriste gercekten gaza getiren bir video cıkıcak karsımıza oyunda yapay zeka az demiyorum yok diyorum cunku bunlar aptal zombiler gerçi zombinin pek akıllısı gorulmedi arkada bı anda gıren muzıkler guzel ama farkedene ben pek farketmedim yani oyunda online ıcerigi var ama biz cehennemliler korsancıyız yane demi yani bu oyun ıcın ınceleme gec olabılır ama bende zaten gec oynadım oyunu neyse arkadaslar begendiyseniz yorum atın begenmediseniz kufur basın benden bu kadar kısa bir inceleme oldu ama ne yapalım ben senseman falan degilim :d

manches22
Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Geri: Left 4 Yorumlarım

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Ekim 10, 2010 5:36 pm

Evet csnin ve half life'nin grafikleri berbat çünkü eski oyunlar left 4 dead 2 Very Happy ımm bunun üzerinde düşünmem gerek ama call of duty ve crysis'i geçemezler çok doğru.Zombie zekası oluşturmak ... Aslında (yine cs Very Happy) cs bot'larda çok aptaldı Very Happy ama hacker ve geliştirmeciler tarafından botbot çıktı ve bunu engelledi zbot falan filan .... Eklenti yapmaktan bıkıntı getirdi Valve oyunlar.Bu gta değil ki arada iki üç tefek hata ile atlatılsın.Oyundaki önemli yerler buglu.Çok geç olmadı oynamayanlar çok var. Very Happy

Admin
Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://draaqon.the-up.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön