Draaqon Forum
Sitemizden daha Fazla yararlanmak için kayıt ol.Kayıtlıysan Giriş Yap.Reklamlar o zaman kalkacaktır.

Gta 4 Tartışmaları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Gta 4 Tartışmaları

Mesaj tarafından manches22 Bir Paz Ekim 10, 2010 4:49 pm

arkadaşlar gta 4 ile ilgili yapılan anlatımları yapanlarım oynu oynamamıştır ve çanaklarını kullanmayı esirgememişlerdir ben ise oyunun gerçelerini söleyecegim vede uydurulan yalanlarını

oyunda taksiye binebiliyoruz
koput fln açılmıyor
otobüse binme yok sadece ilk başlarda romanı döven adamları dövdükten sonra kaçan adamı takip ederken araba bozulursa yada ters dönerse otobüse biniyoruz
silaha ek malzeme takılmıyor
fahişeleri arabaya bşndirdigimizde olay daha gerçekçi sunulmuş bağırmalar geliyor
herhangi bir kişinin vicüduna veya bacagına sıktıgımızda yere düşüryor eğer silah tutan biri varsa eline iyi nişan alıp sıkın silah düşecektir koluna sıkıpta olmuyor demeyin tam eline sıkın
atar damarın oldugu yerlere sıkarsanız kan fışkırı yor örnegin şah damarını tutturursanız kan fışkırır
eğer yanımızdan hızlı bi araba geçerse gözlük ve şapkamız düşüyor
nikonun elbisesi kirleniyor kan oluyor oyunu safehouse de save edersek kıyafet temizleniyor
dikkattli biriyseniz rockstarın muzipliklerini görebilirsiniz benim eski konularımda bir tanesine yer verdim

oyunun gerçegi bu nerden biliyorsunuz diyorsanız oyunu yüzde 75 ine kadar bitirdim

manches22
Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Geri: Gta 4 Tartışmaları

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Ekim 10, 2010 5:09 pm

Evet gta'nın en başarılı oyunu bence.Ben oynayamadım ama allah izin verirse yaz tatilinde oynayacağım.Paylaşım için TY.

Admin
Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://draaqon.the-up.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön